Technologijų tinklaraštis – URETEK Baltic
logo logo

Technologijų tinklaraštis

Kategorijos

Gyvenamieji pastatai
(3)
Infrastruktūros objektai
(6)
Istoriniai pastatai
(1)
Komerciniai pastatai
(4)
Technologijos privalumai
(7)

Infrastruktūros objektai|Oro uostų dangų sustiprinimas, pakėlimas ir išlyginimas

19.03.2020

Oro uostų riedėjimo ir kilimo-nusileidimo takų danga gali nusėsti arba išsikreipti. Taikant klasikines takų atkarpų remonto metodikas, numatančias dangos plokščių keitimą ir sutvirtinimą, darbai trunka savaites ar net mėnesius, ir per šį laikotarpį objektas negali funkcionuoti pilnu pajėgumu.

Skaityti toliau

Technologijos privalumai|„URETEK“ technologijų privalumai lyginant su polių technologija

19.03.2020

 „URETEK“ – statinių pagrindų pakėlimo, išlyginimo ir sustiprinimo technologija, kuri leidžia išvengti medinių, plytinių, akmeninių, betoninių konstrukcijų poslinkių ir nusėdimų bei pagerinti gruntų ir pamatų laikančiąsias savybes.

Skaityti toliau

Technologijos privalumai|Cementavimo (ir silikatizacijos) ir „URETEK“ technologijų palyginimas. Privalumai ir trūkumai

19.03.2020

Dideliu „URETEK“ privalumu, lyginant su cemento skiedinių įvedimu į pagrindą, galima laikyti elastingumą. Kai gruntai plečiasi / traukiasi (priklausomai nuo drėgmės lygio) cemento skiedinys trupa ir virsta dulkėmis, prarasdamas savo savybes.

Skaityti toliau

Infrastruktūros objektai|Gamtinių ir dirbtinių vandens telkinių pakrantės zonos grunto sustiprinimas

19.03.2020

Dėl ypatingos struktūros, apsaugančios nuo reakcijos su vandeniu,  „URETEK“ geopolimerų  savybės išlieka stabilios ir drėgnoje terpėje. Tai leidžia naudoti geopolimerų dervas tvenkinių krantų sutvirtinimui.

Skaityti toliau

Infrastruktūros objektai|Geležinkelių bėgių sustiprinimas ir stabilizavimas

19.03.2020

„URETEK“ geopolimerų injekcijų technologijos leidžia atlikti geležinkelio remontą trumpiausiais terminais nekeičiant traukinių eismo tvarkaraščio. Geopolimerų dervos sustiprina ir stabilizuoja nusėdusį geležinkelio balastą, išlygina ir, jei tai būtina, pakelia į projektinį lygį geležinkelio tunelių, stočių, pervažų ir depų betonines plokštes.

Skaityti toliau
1
2