Komerciniai pastatai | URETEK

Komerciniai pastatai

Geopolimerų technologija yra plačiai naudojama laikančiųjų konstrukcijų nusėdimams stabdyti, betoninėms grindims išlyginti ir gruntui stabilizuoti gamybos ir pramonės pastatuose. Grindų ir pamatų stabilumas yra svarbus tokios paskirties pastatuose, o geopolimerinės dervos puikiai tinka ir veikiančių įmonių pamatams ar grindims stiprinti, ir nenaudojamoms aikštelėms modernizuoti, pritaikant jas sunkesnei ir galingesnei įrangai.

Komercinės ir pramoninės paskirties pastatuose konstrukcijoms tenka didelės apkrovos, dėl kurių gali sustiprėti pamatų ir betoninių grindų nuosėdžiai. Nusėdusios konstrukcijos kelia tiesioginę grėsmę sklandžiam kasdieniam įmonės darbui ir darbuotojų saugumui.

Geopolimerinių dervų injekcijų technologija leidžia išspręsti pastato sėdimo ir grunto sustiprinimo problemas, nesutrikdant kasdienės įmonės veiklos. Dėl URETEK technologijos mobilumo ir lankstumo darbus galima atlikti klientui patogiu metu, taip pat ir naktį arba pagal su klientu suderintą darbų grafiką.

Taikant URETEK geopolimerų injektavimo metodą nereikia atlikti jokių griovimo ar kasimo darbų, naudoti sunkiosios technikos ar rūpintis statybinių atliekų utilizavimu.

URETEK naudoja patentuotas dviejų komponentų geopolimerines dervas, kurios per 16 mm skersmens gręžinius įpurškiamos į gruntą po betoninėmis grindimis (ar pamatais), atstatant grunto laikomąją galią ir pakeliant nusėdusias konstrukcijas iki pradinio projektinio aukščio. Geopolimerai plečiasi grunto sluoksniuose, užtikrindami jo stabilumą ir sustabdydami tolesnį betoninių grindų ar pamatų nusėdimą.

URETEK TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI:

  • Greitas sprendimas: Patentuota dviejų komponentų geopolimerinė derva ir inovatyvi technologija leidžia sustabdyti grunto nusėdimą per 1-2 dienas.
  • Kaštų taupymas: URETEK technologija leidžia išvengti brangių ir daug laiko reikalaujančių betoninių grindų ardymo ir pakartotinio betonavimo darbų.
  • Tvarumas: Gamykloje sertifikuotos ir patentuotos geopolimerinės dervos nekenkia dirvožemiui, gruntiniams vandenims, žmonėms ir mus supančiai aplinkai.
  • Medžiagos garantija: URETEK savo medžiagoms suteikia 50 metų garantiją.

Susisiekite su mūsų specialistais nemokamai konsultacijai ir pastato nešančiųjų konstrukcijų įvertinimui.

Susisiekite su mumis

Atlikti darbai


WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990