Komerciniai pastatai – URETEK Baltic
logo logo

Komerciniai pastatai

Geopolimerinės injekcijos yra naudojamos atliekant gamybos ir pramonės objektų atkūrimo ir remonto darbus. Technologija puikiai tinka tiek veikiančių įmonių konstrukcijų sutvirtinimui, tiek nenaudojamų objektų modernizavimui, pritaikant juos galingesnių įrenginių naudojimui. Geopolimerinių dervų injekcijos nesukelia jokių trikdžių vykdomiems gamybos ar komerciniams procesams.

Susisiekite su mumis
eramud_back

Atlikti darbai

Komerciniai pastatai | "Rimi" Venspilyje

Venspilyje esanti Rimi parduotuvė pastatyta ant pelkėto grunto ir dėl to parduotuvės grindys pradėjo sėsti. Parduotuvės savininkas dėl problemos sprendimo kreipėsi į “URETEK Baltic”.

SKAITYTI TOLIAU

Komerciniai pastatai | FEB sandėlio pastatas

FEB logistikos centras yra įmonės širdis, kur darbas vyksta visą parą. Centro uždarymas net ir trumpam laikui įmonei būtų labai didelis iššūkis ir, be to sukeltų didelių papildomų kaštų.. Visgi sandėlyje reikėjo pakelti nusėdusias grindis ir sutankinti gruntą po grindimis. Taip nutiko dėl to, kad važinėjantys dideli sunkūs keltuvai išjudino esančias betonines grindų plokštes.

block2
SKAITYTI TOLIAU

Komerciniai pastatai | "Rimi" Vilniuje

Vilniuje esančiame prekybos centre 3500 kvadratinių metrų plote nusėdo grindys ir trys betoniniai atraminiai poliai. Nusėdimo priežastis – statybos klaida, nes nebuvo atsižvelgta į po prekybos centru 4-5 metrų gylyje esantį durpių sluoksnį. Buvo bijoma, kad nepasikartotų Rygos “Maxima” tragedija, tad prekybos centras buvo nedelsiant uždarytas ir, suprantama, tai atnešė parduotuvės savininkui didelių finansinių nuostolių.

SKAITYTI TOLIAU

Komerciniai pastatai | Tartu "Prisma"

Tartu mieste esančiame prekybos centre “Prisma” buvo nusėdusios sandėlio grindys, kurių plotas – 500 kvadratinių metrų.Atsižvelgiant į tai, kad nebuvo galimybės stabdyti prekybos cento veiklos, reikiami darbai buvo atliekami naktimis. Tai leido užsakovui remonto darbų metu laikytis savo įprasto darbo ritmo ir neatnešė jokių papildomų išlaidų.

SKAITYTI TOLIAU

Žemės ūkio įmonės | "Vao Agro" silosinė

Metams bėgant rūgščios siloso sultys buvo išėdusios silosinės  betoninius surinkimo latakus ir tokiu būdu prasisunkdavo į gruntą, taip išplaudamos po betono plokštėmis esančias žemes, bei teršė greta esantį žemės lauką. Silosinė jau buvo remontuota 2-3 kartus, tačiau rezultato nebuvo ir užsakovas kreipėsi į “URETEK” komandą.

SKAITYTI TOLIAU

Žemės ūkio įmonės | "Vao Agro" melžimo zona

Karvių melžimo zonoje gausiu vandeniu kasdien plaunamos grindys. Šioje zonoje esančios betoninės grindys nusėdo, todėl gyvulių išmatos ir plovimo vanduo pradėjo tekėti šalin nuo nutekėjimo trapų, tad plauti grindis pasidarė sudėtinga.

SKAITYTI TOLIAU

Pramonė | Automobilių servisas Sihvoje

Naujo automobilių serviso statybos metu, viename pastato gale liko nesutankintas gruntas po pamatu ir statybos darbus teko nutraukti. Nusėdimo dydis kelis kartus viršijo leidžiamą toleranciją ir pastatui atsirado reali grėsmė sugriūti.

SKAITYTI TOLIAU

Pramonė | Gyvūninės kilmės atliekų perdirbimo įmonė Latvijoje

Latvijoje esančioje gamykloje buvo aptiktas laikančios konstrukcijos stulpo nusėdimas, kurio priežastis – vanduo iš drenažo vamzdžių. Grunto keliamoji galia buvo nepakankama iki  2,5-4,2 m gylio, nes tekantis vanduo buvo išplovęs gruntą. Dėl šios priežasties laikančiosios konstrukcijos stulpas kartu su pamatais buvo nusėdęs 5 cm ir tolesnis sėdimas buvo tik laiko klausimas.

SKAITYTI TOLIAU

Pramonė | Durų gamykla Haapsalu mieste

Dėl blogo sutankinimo gruntas po gežbetonine plokšte didžiąja dalimi buvo nusėdęs ir tarp grindjuostės ir grindų atsirado apie 4 cm plyšys.

SKAITYTI TOLIAU