URETEK technologija | URETEK

URETEK technologija

URETEK yra pirmaujanti geopolimerinių injekcijų technologija grunto inžinerijos ir infrastruktūros projektų srityje. Naudojama inovatyvi geopolimerų technologija siūlo pažangiausius ir tiksliausius sprendimus, skirtus nusėdusioms grindims ir pamatams pakartotinai pakelti, gruntui stabilizuoti ir sutvirtinti, taip pat ertmėms užpildyti ir sandarinti.

URETEK geopolimerų technologija yra trukdžių nekelianti ir ekonomiška tradicinių pamato nusėdimo sprendimo būdų alternatyva. Grunto stabilizavimo darbus galima atlikti greitai ir su minimaliais trikdžiais, o tai taupo klientų laiką ir pinigus.

Mūsų geopolimerų technologiją galima naudoti gyvenamosios, komercinės ir viešosios paskirties pastatuose, oro uostuose, pramoniniuose, istorinio paveldo pastatuose, intensyviai naudojamuose keliuose, geležinkeliuose, pralaidose ir kitų tipų infrastruktūroje.

 

Kaip veikia URETEK technologija?

URETEK naudoja unikalių patentuotų geopolimerų dervų mišinio plėtimosi savybes, kad padidintų grunto išlaikomą apkrovą ir sustabdytų namo ar infrastruktūros objekto nusėdimą. Tam pasitelkiamas unikalus patentuotas URETEK technologinis sprendimas. Mūsų specialistai grunte išgręžia mažus 14mm gręžinius, per kuriuos įleidžiama išsiplečianti geopolimerų derva. Po žeme derva teka mažiausio pasipriešinimo keliu ir plėsdamasi užpildo visus tarpelius bei sutankina gruntą, palaipsniui pakeldama virš jos esančius sluoksnius. Šis procesas atidžiai stebimas, naudojant lazerinius nivelyrus, siekiant užtikrinti visišką tikslumą. Visą procesą galima atlikti vos per kelias valandas.

Geopolimerai yra tvirti, patvarūs, netirpūs ir labai atsparūs cheminių medžiagų poveikiui ir ilgalaikiam nusidėvėjimui. URETEK geopolimerai klasifikuojami kaip ekologiškai tvarios medžiagos.

URETEK dervos kuriamos daugiau nei 50 metų. Kokybės kontrolė yra nuolat atliekama pasitelkiant laboratorinius tyrimus. Geopolimerų dervos per ilgą laiką yra išbandytos įvairiose aplinkose ir jų savybės žymiai nekinta, net veikiant vandeniui ar kitiems skysčiams.

 

URETEK technologijos privalumai:

  • Netrikdoma kasdienė veikla. Pasiruošimas, injektavimo procesas ir medžiagos sukietėjimas užtrunka kelias valandas, o ne dienas ar savaites, kaip alternatyviais atvejais.
  • Patikimumas. Tarptautiniu mastu patentuotos URETEK technologijos visame pasaulyje naudojamos 49 metus. URETEK patentuotoms medžiagoms taikoma 50 metų garantija.
  • Universalumas. URETEK technologija leidžia tiksliai suniveliuoti paviršių ir remontuoti prasėdusias betono plokštes blokus, tiesiog pakeliant jas iki reikiamo lygio.
  • Ekonomiškumas. URETEK sprendimų kaina yra mažesnė už bendrą alternatyvių koregavimo sprendimų kainą.
  • Struktūra. Labai didelė keliamoji galia – 40 tonų kvadratiniam metrui (400 kPa). Pačios medžiagos plėtimosi jėga siekia iki 10 000 kPa.
  • Architektūra. Dėl mažo gręžimo angų skaičiaus ir dydžio injekcijas galima atlikti per grindų dangą ar apdailą, jei ją pašalinti nepraktiška.
  • Ekologija. Visos paslaugos, sprendimai ir produktai yra oficialiai sertifikuoti kaip nekenkiantys aplinkai. Juos naudojant taip pat nereikia atlikti kasimo darbų arba trikdyti grunto, todėl šis pagrindo sutvirtinimo būdas daug ekologiškesnis už kitas alternatyvas, reikalaujančias intensyvių žemės darbų.

 

„URETEK“ SPRENDIMAI

PAKARTOTINIS PEKĖLIMAS IR IŠLYGINIMAS:

URETEK pakartotinio išlyginimo technologija siūlo greitus, tikslius ir ekonomiškus nusėdimo ir pakartotinio išlyginimo sprendimus. Taikymai apima nuo buitinio remonto iki didelių pramoninių ir komercinių projektų, kelių ir oro uosto nusileidimo takų.

GRUNTO STABILIZAVIMAS:

URETEK grunto stabilizavimas yra technologija, leidžianti grunto pagrindo laikomąją galią tolygiai didinti iki didelio ar konkretaus gylio, naudojant išsiplečiančių geopolimerų dervų injekcijas. Procedūra leidžia sutankinti gruntą tiesiai po pastatu be kasimo darbų, vibracijų ar kitų intervencijų.

GRUNTO SUTVIRTINIMAS:

URETEK grunto sutvirtinimo sprendimai sutvirtina grunto pagrindą ir padidina jo išlaikomą apkrovą, taip užtikrindami pamato patvarumą ilgam laikui. Unikali, greita ir ekonomiška polių ir pamatų sutvirtinimo alternatyva. URETEK sprendimus galima naudoti iki 9 m gylio injekcijoms po juostiniais, poliniais ir plokštuminiais pamatais ir juos galima naudoti taisant jau atliktus grunto stiprinimo sprendimus (poliai, mikro-poliai, banketės ir pan.)

ERTMIŲ UŽPILDYMAS:

URETEK ertmių užpildymo sprendimams naudojama lengva, universali, struktūrinė geopolimerų derva. Derva pagaminama vietoje, neišskiria šilumos, o dirbant su ja nereikia elektros energijos. Derva išstumia skysčių likučius ir ją galima naudoti po vandeniu. Ji idealiai tinka užpildant tunelius, urvus, vamzdžius ir kanalus.

GILI INJEKCIJA:

URETEK gilios injekcijos išnaudoja unikalių geopolimerų dervų mišinio plėtimosi savybes ir specialią techniką, siekiant padidinti silpno grunto pagrindo išlaikomą apkrovą po pastatais ir kitokiomis konstrukcijomis.

Įleidžiama URETEK geopolimerų derva plečiasi, užpildo, suspaudžia ir sutankina netvirtą gruntą, o prireikus ir pakelia konstrukciją.

„URETEK POWERPILE“:

„PowerPile“ tinka nusėdimo atveju ir sutvirtinant labai silpną gruntą. Per mažas iki 50 mm skersmens išgręžtas angas po žeme įterpiami mažo skersmens poliai su išsiplečiančiu apvalkalu. Į apvalkalą įleidžiamas stipriai išsiplečiantis geopolimeras, taip sukuriant iki 330 mm skersmens polinę struktūrą, kuri beveik iškart sukietėja. Kadangi gruntą tankinančią jėgą sukuria cheminis plėšimasis, pradinė konstrukcija paremiama beveik iškart.

 

Susisiekite su mūsų specialistais nemokamai konsultacijai ir pastato ar infrastuktūros objekto nešančiųjų konstrukcijų įvertinimui.

Susisiekite su mumis
WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990