Istoriniai pastatai – URETEK Baltic
logo logo

Istoriniai pastatai

Kaip ir visiems kitiems pastatams, didelę istorinę ir kultūrinę vertę turintiems objektams gresia natūralus susidėvėjimas ir iš to kylančios pasekmės. Nacionaliniam ar pasauliniam kultūriniam paveldui priklausančius objektus reikia atkurti, restauruoti arba rekonstruoti taip, kad konstrukcijų pažeidimai būtų minimalūs, nesvarbu, ar tai būtų sienų ir grindų remontas ar pamatų pakėlimas ir sutvirtinimas. Istorinių pastatų pažeidimus galima sumažinti naudojant “URETEK” geopolimerų technologiją.

Susisiekite su mumis
eramud_back

Atlikti darbai

Rygos katedra

Dėl šios priežasties upės vandens lygis nėra stabilus ir miesto gruntinio vandens lygis krenta. Vandens lygiui krentant ąžuoliniai poliai ėmė kyšoti ore bei pradėjo irti, o dėl to visas katedros pastatas pradėjo sėsti. Apie architektūrinio paminko sėdimą bylojo daugybė plyšių pastato sienose, todėl buvo tik laiko klausimas – kada reikės imtis kapitalinių renovacijos darbų.

SKAITYTI TOLIAU

Grūdų džiovykla Mostėje

Buvusioje Mostės dvaro grūdų džiovykloje vanduo buvo išplovęs 1,5 metrų gylyje esantį gruntą po džiovyklos kaminu, todėl jis buvo nusėdęs 5 cm ir buvo didelė tikimybė, kad sėdimas tęsis

SKAITYTI TOLIAU

Istorinis smuklės pastatas Haapsalu mieste

Restauruodamas istorinį smuklės pastatą, projektuotojas padidino pastato apkrovas, todėl kilo įtarimas, kad pastatas pradėjo sėsti. Statybos darbai buvo nutraukti ir buvo pradėta ieškoti nusėdimo požymių. Buvo prieitaišvados, kad nusėdimo tikimybė yra didelė ir pastatui reikia papildomos stabilizacijos.

SKAITYTI TOLIAU

Paminklas Nikolajui Pirogovui

Pirogovo-Toome pakalnė yra viena iš lankomiausių parko zonų Tartu mieste. Prieš kelerius metus pakalnė buvo atnaujinta, tačiau atliekant statybos darbus pradėjo sėsti viena, buvusiam Tartu universiteto profesoriui  Nikolajui Pirogovui skirto paminklo, pusė.

SKAITYTI TOLIAU

Prabangus didiko namas

1776 m. ant Talino Toompea kalvos pastatytas trijų aukštų didiko namas pirmame šio amžiaus dešimtmetyje pradėjo sėsti. Fasade ir pertvarinėse sienose atsirado gana dideli plyšiai, todėl naujas pastato savininkas pradėjo ieškoti problemos sprendimo ir kreipėsi į “URETEK” komandą.

SKAITYTI TOLIAU