Tvarumas | URETEK

Tvarumas

Lyginant su įprastais grunto stiprinimo sprendimais, URETEK technologija yra 70 % greitesnė, 30 % ekologiškesnė ir 20 % pigesnė.

URETEK veiklos siekis – skatinti perėjimą prie socialiai atsakingų grunto gerinimo sprendimų. Vertiname profesionalumą, dėmesį klientui ir netoleruojame žalos, todėl visada siekiame klientams siūlyti patogiausią, patikimiausią ir ekonomiškiausią sprendimą, kartu sumažindami bet kokį neigiamą poveikį žmonėms ar aplinkai.

Suprantama, kad kyla pagristų klausimų dėl geopolimerų dervomis pagrįstų sprendimų galimo poveikio aplinkai, sveikatai bei darbų saugai. Todėl nuo pat įkūrimo URETEK šiais klausimais taikė ypač griežtą politiką, kad apsaugotų savo darbuotojų bei klientų sveikatą ir išsaugotų ekosistemas.

Atlikti tyrimai įrodė, kad URETEK geopolimerų dervos ir technologija nedaro jokio neigiamo poveikio aplinkai ir neužteršia grunto.

  • Taršos išvengiama todėl, kad sumaišyti komponentai sudaro uždaras ir labai tvirtai surištas molekulių grandines.
  • Įleidžiamo geopolimero kiekis retai viršija 2–4 % tūrio apdorojamoje srityje (0,2–1 % pagal masę).
  • Geopolimerų judėjimas nuo injekcijos vietos yra ribotas (iki 2 m), kadangi polimerizacija vyksta labai sparčiai.
  • 90 % injekcinių procedūrų atliekamos arti paviršiaus (3–4 m gylyje).

Be to, URETEK grunto inžinerijos sprendimai gali padėti sumažinti statybinių objektinių anglies dvideginio taršą, sumažinant kasybos darbų ir medžiagų poreikį pamato remontui ir stabilizavimui. Tai savo ruožtu gali ženkliai sumažinti kaštus, taupyti laiką ir prisidėti prie aplinkos apsaugos.

Apibendrinant, URETEK technologiją galima laikyti ekologiška, nes ji suteikia tvarų grunto sustiprinimo ir pamatų remonto sprendimą kartu sumažindama neigiamą poveikį aplinkai.

WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990