Apie įmonę | URETEK
Palkmaja tõstmine, liigutamine, transport

Apie įmonę

URETEK Baltic – pirmaujanti grunto stiprinimo geopolimerų injekcijomis įmonė Baltijos šalyse. Mūsų patyrusi komanda naudoja patentuotas geopolimerų dervas bei injektavimo technologiją. Klientams užtikriname netrikdančius geotechninius sprendimus daugelyje sričių susijusių su grunto, pamatų sėdimais ir konstrukciniais sustiprinimais.

Didžiuojamės būdami URETEK pasaulinės šeimos dalimi. Šiuo metu mūsų technologija yra naudojama daugiau nei 52 pasaulio valstybėse. Tai suteikia mums galimybę dalintis gerosiomis praktikomis pasauliniu mastu ir tokiu būdu užtikrinti geriausia patirtį klientams bei sėkmingą visų projektų įgyvendinimą.

URETEK istorija prasidėjo 1970-aisiais Suomijoje, kuomet du suomiai, statybos inžinierius bei chemikas, sėdėjo savo namų prieangyje ir žiūrėjo į prasėdusią kaimyno daržinę. Jos pamatai buvo susmukę į gruntą, tad buvo aišku, kad jis yra silpnas. Prasidėjo diskusija apie tai ar būtų įmanoma sustiprinti gruntą ir pakelti nusėdusį pamatą, bet kartu išvengti griovimo, kasimo ir kitokių rimtų statybinių darbų. Tuomet ir gimė idėja silpno grunto stiprinimui panaudoti stipriai besiplečiančias geopolimerines dervas.

Nuo to laiko URETEK technologija buvo sėkmingai vystoma pasauliniu mastu. Šiai dienai, naudojant ją buvo sėkmingai įgyvendinta daugiau nei 200 000 labai didelės apimties bei nesuskaičiuojamas skaičius mažesnių projektų. URETEK technologija gali būti pritaikoma sprendžiant silpno grunto problemas privačiuose namuose, komerciniuose ir pramoniniuose, infrastruktūros, žemės ūkio objektuose bei kultūros paveldo pastatuose.

URETEK Baltic OU buvo įkurta 2015 metais siekiant pasiūlyti Baltijos šalių rinkai inovatyvius geotechninius injektavimo sprendimus. Ilgametė tarptautinė patirtis padeda mums sėkmingai vystyti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei išlaikyti pirmaujančią poziciją grunto stiprinimo sprendimų srityje.

URETEK komandoje Baltijos šalyse dirba geriausi šios srities specialistai bei inžinieriai, sukaupę ilgametę patirtį grunto stiprinimo sprendimuose. Mūsų pagrindinis tikslas – būti patikimais partneriais bei kartu suteikti nepriekaištingą patirtį visiems savo klientams. Esame įsitikinę, kad būsime sėkmingi tik tuomet, kai kursime pridėtinę vertę klientams.

SUSIPAŽINKITE SU KOMANDA

 

Mūsų misija būti profesionaliu, nuoširdžiu ir sąžiningu partneriu. Žemiau pateikiamos įvairios asociacijos ir sąjungos, kurioms priklausome, ir sertifikatai, kuriuos esame įgiję:

WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990