Infrastruktūros objektai | URETEK

Infrastruktūros objektai

INFRASTRUKTŪROS OBJEKTAI

URETEK siūlo ilgalaikį sprendimą, kaip stabilizuoti gruntą ir padidinti infrastruktūros objektų konstukcijų laikomąją galią, naudojant naujovišką bei ekonomiškai tvarią technologiją. Sustiprindami gruntą ar užpildydami tuštumas, ženkliai pageriname infrastruktūros objekto ilgaamžiškumą ir gerokai pailginame jo eksploatavimo trukmę.

Infrastruktūra yra labai svarbi kasdieniam valstybės ir visuomenės funkcionavimui, tačiau senstant ji patiria struktūrinių pažeidimų, kurie gali lemti dideles priežiūros ir remonto išlaidas. Be to, tradiciniai rekonstrukcijos metodai ir sunkioji technika gali padaryti dar didesnės žalos, ir rekonstravimo išlaidos gali greitai tapti nekontroliuojamos.

Naudojant URETEK geopolimerų injektavimo technologija yra išvengiama žemės kasimo ir griovimo darbų, sunkiosios technikos naudojimo ar statybinių atliekų išvežimo. Todėl galime užtikrinti, kad mūsų veikla palieka minimalų anglies dioksido (CO²) pėdsaką mus supančiai aplinkai.

Lyginat su įprastais grunto stiprinimo metodais, URETEK technologinis sprendimas yra 70 % greitesnis, 30 % ekologiškesnis ir 20 % pigesnis.

 

SPRENDIMAI SU URETEK TECHNOLOGIJA:

 1. Grunto sustiprinimas: jei gruntas (ar jo dalis) yra susilpnėjęs, galime naudoti struktūrinę geopolimerinę dervą, padidinačią laikomąją galią iki 350 kn/m2.
 2. Stabilizavimas ir tuštumų užpildymas: jei gruntas po kelio danga ar geležinkelio ruožu nusėdo, susilpnėjo ar buvo išplautas, mūsų besiplečiantis geopolimeras gali užpildyti tuštumas ir sutankinti gruntą, ir tokiu būdu stabilizuoti nusėdusią zoną.
 3. Išlyginimas/pakėlimas: URETEK geopolimerai turi reikiamą plėtimosi jėgą, kad pakeltų nusėdusią betono plokštę iki reikiamos altitudės.

URETEK Baltic naudoja patentuotas dvikomponentes geopolimerines dervas įvairiems infrastruktūros objektams stabilizuoti ir atstatyti injektavimo metodu:

 • keliams
 • geležinkeliams
 • jūrų ir upių juostams
 • oro uostams
 • tiltams, pralaidoms ir tuneliams

URETEK technologinis darbo procesas yra paprastas, greitas ir švarus – nėra reikalinga sunkioji technika ar žemės kasimo darbai. Yra užtikrinama netrikdoma objektų eksploatacija darbų atlikimo metu. Pagrindiniai mūsų technologijos privalumai – mobilumas, greitis ir lankstumas.

 

URETEK TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI:

 • Greitas sprendimas: Patentuota dviejų komponentų geopolimerinė derva ir inovatyvi technologija leidžia darbu atlikti per 1-2 dienas.
 • Kaštų taupymas: URETEK technologija leidžia išvengti brangių ir daug laiko reikalaujančių ardymo, griovimo ir pakartotinio betonavimo darbų.
 • Tvarumas: Gamykloje sertifikuotos ir patentuotos geopolimerinės dervos nekenkia dirvožemiui, gruntiniams vandenims, žmonėms ir mus supančiai aplinkai.
 • Medžiagos garantija: URETEK savo medžiagoms suteikia 50 metų garantiją.

Susisiekite su mūsų specialistais nemokamai konsultacijai ir infrastruktūros objekto laikančiųjų konstrukcijų būklės įvertinimui.

Susisiekite su mumis

Atlikti darbai


WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990