Infrastruktūros objektai – URETEK Baltic
logo logo

Infrastruktūros objektai

Kelio dangos atkūrimui rekomenduojama naudoti geopolimerų injektavimo “Slab Lifting” metodą. Jis leidžia pakelti nusėdusias kelio dangos dalis, taip pat išlyginti ir suvienodinti visą kelio ruožą arba automobilių stovėjimo aikštelės dangą. “Slab Lifting” metodo pagalba taip pat galima remontuoti avaringus autokelių ruožus, kurie ribojasi su tiltais, geležinkeliais, uostų dokais, pakrovimo platformomis ir t. t.

Susisiekite su mumis
eramud_back

Atlikti darbai

Keliai | Tramvajaus linija Rygoje

Rygos miesto valdyba nusprendė tramvajaus linijos renovacijos eigoje taip pat pakeisti po linija esantį šildymo vamzdyną. Kadangi nutiesus techninę trasą vamzdyno vieta pasikeitė, buvo nuspręsta vamzdyną nutiesti naudojant gręžimo metodą.

SKAITYTI TOLIAU

Uostai | Helsinkio uostas

Atliekant Helsinkio Vakarų uosto plėtros darbus, statytojai pastatė naujas krantines, tačiau jos pradėjo sėsti. Taip atsitiko dėl laivų sraigtų sukeltų sūkurių, kurie išplovė gruntą tarp betoninių atraminių stulpų.

SKAITYTI TOLIAU

Ostas | Nasvos uostas

Atliekant Nasvos uosto praplėtimo darbus, į jūros dugną buvo  įremta atraminė siena, kuri viename kampe nebuvo sujungta. Rytų krypties vėjas visiškai išplovė už atraminės sienos esantį gruntą. Po krantine esantį gruntą jūros vanduo 6 metrų gylyje buvo išplovęs į jūrą ir ant naujos krantinės antstatas atsidūrė pavojuje.

block3
SKAITYTI TOLIAU

Keliai | Talino aplinkelio Kuma – Luige kelio atkarpa

Neseniai nutiestas keturių juostų kelias pradėjo sėsti ir po kelio danga atsirado tuštumos, todėl teko uždaryti dvi eismo juostas. Problemą buvo bandyta išspręsti tradiciniu kasimo metodu, tačiau nežiūrint pakartotinių remonto darbų, sėdimo nepavyko sustabdyti.

SKAITYTI TOLIAU

Keliai | Kelio atkarpa Talino mieste

Taline po intensyviu keliu buvo patalpinti vamzdžiai, tačiau aplink juos esantis gruntas nebuvopakankamai gerai sutankintas ir dėl to po keliu esantis gruntas pradėjo sėsti. Kelias stipriai nusėdo ir ėmė trukdyti eismui, problemą buvo bandyta pataisyti keltą kartų, tačiau nepavykus buvo kreiptasi į “URETEK” komandą.

SKAITYTI TOLIAU

Keliai | Kelio atkarpa Jüri gyvenvietėje

Jüri gyvenvietėje neseniai nutiesto kelio atkarpa dėl nežinomos priežasties pradėjo sėsti ir vienoje vietoje 1,5 m spinduliu asfaltas įdubo. Tradiciniu metodu visą įdubą būtų reikėję atkasti ir gruntą iš naujo sutankinti. Tam būtų prireikę bent dviejų dienų ir būtų reikėję atgabenti sunkiąją techniką.

block6
SKAITYTI TOLIAU

Keliai | Gonsiori gatvė

Gonsiori gatvė yra viena iš Talino eismo arterijų, dėl kurios uždarymo piko valandomis neišvengiamai būtų susidariusios didelės spūstys.  Deja, atliekant Gonsiori gatvės rekonstravimo darbus, po masyviais šildymo vamzdžiais esančiame grunte atsirado tuštumos.

SKAITYTI TOLIAU