Pramoninės ir statybų aikštelių problemos, kurias padeda išspręsti „URETEK“ technologijos | URETEK

Pramoninės ir statybų aikštelių problemos, kurias padeda išspręsti „URETEK“ technologijos

Dažna įrangos, naudojamos statybos arba kalnų kasyklos aikštelėse gedimų priežastis yra nurodoma prasta kokybė arba nefunkcionalumas. Visgi problemos gali būti susijusios ir su grunto nusėdimu.

Nusėdimo nulemti neženklūs grunto lygio nukrypimai gali sąlygoti mašinų ir mechanizmų detalių išdėstymo nukrypimus, o tai sukuria netinkamas įrangos apkrovas. Nenutrūkstamas darbas aikštelėje gali būti sutrikdytas, ir tokie trikdžiai gali būti ženklūs ir brangiai kainuoti. Jei tokios problemos ilgą laiką yra ignoruojamos ir joms neskiriamas atitinkamas dėmesys, galimi įrangos gedimai. Šios situacijos pasekmės – prastovos ir brangiai kainuojantis remontas (techninis aptarnavimas), darbo našumo mažėjimas, o kartais ir su sauga susijusios rizikos.

Ankstyvieji būsimų nemalonumų požymiai

Siekiant nustatyti ankstyvuosius nukrypimų požymius, operatoriams rekomenduojama tikrinti įrangą. Daugumos nukrypimų požymiai:

  • Neįprastas įrangos sukeliamas triukšmas;
  • Neįprastai greitas įrangos susidėvėjimas, ypač dėl papildomų apkrovų nukenčia konvejerių juostos ir kranų keliai;
  • Per didelis mašinų kelių ir pagrindo nusidėvėjimas dėl per didelių vibracijų, sąlygojančių nusėdimą.

Ypač dažnos nusėdimo priežastys: drenažo problemos, blogas grunto sutankinimas, mechaninės vibracijos, veikiančios grunto pagrindą.

Ypač svarbus veiksnys – ankstyvas problemos identifikavimas ir sprendimas.

Visais atvejais rekomenduojama pašalinti nusėdimą prieš įrangai sugendant, nes tai padeda minimizuoti su prastovomis ir remontu susijusias išlaidas. Šiuolaikiniai grunto inžinerijos metodai leidžia spręsti šią problemą lengviau ir greičiau, nei mano daugelis specialistų. „URETEK“ geopolimerinių dervų injekcijų technologija – tai patikrinta, efektyvi ir ekonomiška tradicinių metodų (pvz., betonavimo) alternatyva. Taikant šį metodą, derva su nedideliu spaudimu įvedama į nepakankamai tankias, struktūrą praradusias vietas arba nestabilus gruntus ir uolienas, siekiant juos sutvirtinti iki pageidaujamo lygio. Operatyvumas ir efektyvumas leidžia taikyti „URETEK“ technologijas ir tose situacijose, kai įsikišimas į aikštelės darbą yra iš principo negalimas. Priklausomai nuo darbų apimties, projektas gali būti užbaigtas per kelias dienas. Projektas yra atliekamas kartu su lygiagrečiai vykdomai statybos darbais, nepaisant stabdymo ir aptarnavimo periodų, todėl šio metodo taikymas yra lankstus.

„URETEK“ siūlo savo medžiagas ir didelėms ertmėms užpildyti. Šiuolaikiškos ne tik lengvos, bet ir patvarios dervos – tai ekonomiškai ir ekologiškai įvairioms inžinerinėms geotechninėms užduotims tinkamas sprendimas. Medžiagos gali būti naudojamos degalų bakų, vandens teikimo ir nuotekų vamzdžių bei tunelių eksploatacijos stabdymui, taip pat masiniam didelių ertmių ir net neveikiančių kasyklų užpildymui.


Raktažodžiai

WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990