Betonavimo darbai ir „URETEK”. Privalumai ir trūkumai. | URETEK

Betonavimo darbai ir „URETEK”. Privalumai ir trūkumai.

Bendros pastatų pamatų deformacijos priežastys:

„URETEK“ pamatams sutvirtinti naudoja unikalius tvirtinimo metodus, primenančius precizišką chirurginę operaciją. Ankščiau labiausiai paplitę sprendimai statybų sektoriuje buvo susiję su papildomu betonavimu, tačiau dabar sparčiai populiarėja naujosios „URETEK” technologijos, nes tai greita ir patikima betono ir polių darbų alternatyva. Naujieji sprendimai leidžia pašalinti nusėdimų ir deformacijų problemas bei priežastis taikant papildomą betoninių pamatų perdangos, grindų, atramų pamatų išlyginimą, taip išsprendžiant net ir su priėjimu susijusius iššūkius.

Procesas

Pirmiausia dervos injekcija atliekama po namu per labai mažas skylutes (įprastas diametras 12 – 15 mm).

Po „URETEK“ injekcijos derva išsiplečia ir užpildo visas ertmes, sutankina vientisumą praradusį gruntą, kas leidžia palaikyti pamatus (arba kitas laikančias konstrukcijas) ir išlyginti namą.

Siekiant geriausių rezultatų ir užtikrinant saugumą, itin didelis spaudimas, atsiradęs plečiantis dervai, nuolat kontroliuojamas aukščiausios klasės lazerine įranga:

 • Įtrūkimai sienose įprastai užsidaro. Tokiais atvejais plytų mūrui reikia tik pakartotinio siūlių apdirbimo skiediniu arba sutvirtinimo specialia armatūra, o tinkuotoms sienoms gali prireikti plono lopo ir perdažymo.
 • Langai ir durys įprastai vėl funkcionuoja normaliai.
 • Tarpai tarp apvadų ir sutvirtintų grindų taip pat pradingsta.

Garantija

Medžiagos buvo specialiai projektuojamos tam, kad atlaikytų susitraukimą ir susidėvėjimą. Technologija kurta taip, kad tarnautų daugiau nei 100 metų ir ji atitinka visus aplinkos apsaugos ir saugumo reikalavimus.

Tvirtinimo metodai ir betonavimo darbai

Klasikinėje statyboje betonavimo darbai ilgai buvo taikomi taisant pamatus. Lyginant su tradiciniais betonavimo darbais, „URETEK“ taikomi metodai yra greiti, švarūs, patikimi ir nuspėjami, ekonomiškai efektyvūs, taip pat šie metodai neveikia procesų, susijusių su pastato eksploatacija.

Šie sprendimai (geopolimerų injekcijos) užtikrina pakartotiną išlyginimą, kuris atliekamas greičiau ir patikimiau, nei betonavimo darbai, iš principo nesuteikiantys jokių garantijų. Vidutiniškai tam, kad pakeltume Jūsų namą iki reikiamo lygio, mums prireiks, priklausomai nuo namo statybos technologijos, vienos / dviejų dienų arba vienos / dviejų savaičių. Be to dervos injekcijos nesudarko gerbūvio: jos nereikalauja kasybos darbų, vandens, cemento arba betono – jos visiškai autonomiškos.

Svarbu ir tai, kad nereikia visiškai atlaisvinti patalpų. Tuo šis metodas skiriasi nuo betonavimo darbų, reikalaujančių didelių pasiruošimo darbų. Atliekant injekcijas viso to nereikia. Jeigu būtina, nedidelės skylutės, kurių diametras tik 12 – 15 mm, gali būti pragręžtos tarp plytelių ar net per kiliminę dangą, daugeliu atveju net nereikia perstumdyti baldų.

Mūsų pamatų sustiprinimo metodas, padedantis spręsti nusėdimo problemas, tinka ir moliui, ir puriems gruntams. Šis metodas užtikrina antrinį išlyginimą, pagerina grunto stiprumą ir palaiko tolygumą.

Atliekant betonavimo darbus reikia vengti blogų grunto sąlygų, pvz., nesurištų, dulkėtų arba drėgnų gruntų, blogai sutankinto užpildo, nes pridėtinis betono svoris gali apsunkinti situaciją.

Betonavimo darbų kaštai

Mūsų siūlomos dervos injekcijos yra ne tik patogesnis, saugesnis ir patikimesnis sprendimas, jis, sumuojant visas išlaidas, taip pat dažnai būna ekonomiškesnis už tradicinį betono.

Faktiniai sutvirtinimo betonu kaštai priklauso nuo daugelio faktorių, pvz.:

 1. Jūsų namo vieta
 2. Faktinė problemos priežastis
 3. Pamatų grunto savybės ir būklė
 4. Pastato pamatų tipas ir savybės
 5. Aplinka, pvz., prieiga prie sklypo, gretimų pastatų bei laikančios sienos
 6. Nežinomos arba nenumatytos požeminės sąlygos
 7. Būtinos medžiagos apimtys
 8. Laikas, reikalingas darbui atlikti.

Jeigu pakartotinio išlyginimo reikia tik vienam namo kampui, betoninis pagrindas gali kainuoti mažiau, bet laikui bėgant šios technologijos panaudojimas sąlygos papildomų problemų atsiradimą. Pvz., jei tik viena namo dalis stovi ant betoninio pamato arba kito tipo fundamento, name gali atsirasti naujų plyšių. Taip pat reikia nepamiršti apie papildomas apkrovas, kurias patiria jau prisitaikę prie ankstesnių apkrovų pamatai.

Daugeliu atveju dervos injekcijų kaštai bus mažesni už kitų metodų, pvz., pamatų betonavimo.


Raktažodžiai

WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990