Greiti ir efektyvūs sprendimai, skirti palaikyti svarbius infrasrtuktūros objektus | URETEK

Greiti ir efektyvūs sprendimai, skirti palaikyti svarbius infrasrtuktūros objektus

Vietinės komunalinės tarnybos ir valdžios institucijos atsako už platų infrastruktūros objektų spektrą: pradedant nuo kelių, tiltų ir pėsčiųjų takelių ir baigiant vandens teikimu, nuotekų šalinimu ir drenažu. Yra svarbu užtikrinti visų jų funkcionalumą, kad gyventojai būtų aptarnauti saugiai, efektyviai ir nenutrūkstamai.. Nuolatinė stebėsena ir techninė priežiūra vaidina svarbų vaidmenį ne tik funkcionalumui ir saugumui užtikrinti, bet ir kiekvieno objekto ilgaamžiškumui išsaugoti.

Pagrindinių komunalinių paslaugų, pvz., elektros energijos arba vandens, teikimo trikdžiai turi rimtų neigiamų pasekmių komercinei veiklai ir namų ūkiams, o kelių ir automagistralių būklės prastėjimas gali neigiamai atsiliepti krovinių gabenimo našumui ir nulemti išlaidų, susijusių su transporto priemonių techniniu aptarnavimu, augimą, padidinti avarijų riziką.

Dažnai infrastuktūros palaikymas ir atnaujinimas reikalauja didelių investicijų, ir vis dažniau inovatyvūs „URETEK“ inžineriniai sprendimai valstybinių ir savivaldos institucijų Europoje yra pripažįstami greitesniu ir dinamiškesniu įvairiapusiško ir dažnai sudėtingo projektų spektro atnaujinimo ir išsaugojimo būdu.

Kalbant apie prieinamų sprendimų įvairovę svarbu turėti omenyje problemų, kurios gali iškilti ir kurios gali paveikti saugų infrastuktūros objektų naudojimą bei šių objektų ilgaamžiškumą, tipus. Pateikiame keletą „URETEK“ inovatyvių infrastruktūros aptarnavimui skirtų sprendimų pavyzdžių:

Viešų pastatų ir požeminės infrastruktūros stabilizavimas

„URETEK“ neinvazinė geopolimerinės dervos įpurškimo technologija buvo naudojama didelės apimties ertmėms, aptiktoms ties šilumos magistrale per statybas, užpildyti ir pamato gruntui atstatyti, siekiant padidinti jo laikomąją galią ir apriboti tolesnį nusėdimą. Sėkmingai realizuotas projektas leido mažiau nei per savaitę veiksmingai stabilizuoti šilumos vamzdžius ir atlikti jų pakartotiną palaikymą, nekliudant šalia esančių vamzdynų linijų darbui.

„URETEK“ technologija taip pat dažnai naudojama valstybiniams ir viešiesiems pastatams, nukentėjusiems nuo netolygaus grunto nusėdimo po pamatais, atstatyti. Pavyzdžiui, kai viename restorano pastate buvo aptikti įtrūkimai sienose, kurių priežastimi buvo pamatų ir sienų nusėdimas, „URETEK“ operatyviai ir nebrangiai renovavo pastatą. Vykdant projektą buvo naudojama geopolimerinė derva, kurią naudojant pastatą pavyko pakelti, išlyginti ir pakartotinai atremti vos per 10 dienų.

Atsarginių vamzdžių eksploatacijos nutraukimas

„URETEK“ palengvintos dervos, skirtos didelėms techninėms apimtims užpildyti, – patikrintas novatoriškas sprendimas vamzdžių ar kitų techninių rezervuarų eksploatavimo nutraukimo projektams. Vienas tokių projektų buvo skirtas veikiančiai kasyklai modernizuoti. Geopolimerinė derva buvo panaudota požeminiam vandentiekio vamzdžiui užpildyti. „URETEK“ naudojamos medžiagos gali būti perpumpuotos dideliais atstumais (reikia turėti omenyje, kad jis plečiasi ir sukuria neįtikėtiną pasipriešinimą suspaudimui esant minimaliam tankiui). Šis metodas, užtikrinantis greitą, ekonomišką ir ilgalaikį sprendimą didelių ertmių, vamzdžių ir rezervuarų užpildymui, pelnė daugelio klientų pripažinimą.

Atsinaujinantys ir besiplečiantys miestai nuolat didina infrastruktūros objektų apkrovą, ir šiandien kaip niekada yra svarbu pasirūpinti ilgalaikiu jos išsaugojimu ir nepamiršti, kad priimti kokybiški sprendimai ir atlikti veiksmai turės tiesioginės įtakos ilgalaikei nenutrūkstamai veiklai.


Raktažodžiai

WhatsApp Icon Susisiekite su mumis WhatsApp
Nemokama konsultacija +370 6262 9990